Turnvereniging U.d.I. Bergen op Zoom

Home » Bestuur

Bestuur

Advertenties
Voorzitter:
Martijn Frank
Email: martijn@turnverenigingudi.nl
Secretariaat:
Monique Huybregts
Email: monique@turnverenigingudi.nl
Penningmeester:
Debbie Meesters
Email: debbie@turnverenigingudi.nl
Hoofdleiding selectie en acro:
Scarlett Oskam
Email: scarlett@turnverenigingudi.nl
Hoofdleiding recreatie en springen:
Theo Vierbergen
Email: theo@turnverenigingudi.nl
Algemene bestuursleden:
Esther van Oorschot
Email: esther@turnverenigingudi.nl
Jocye Smaak
Email: jocye@turnverenigingudi.nl

 

Advertenties
%d bloggers liken dit: